Ostatní služby

Realitní služby nejsou jen o zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí. Zahrnují také komplexní poradenství v oblasti práva, financí, pojištění či technických služeb. To vše jsme pro Vás připraveni zařídit prostřednictvím našich ověřených partnerů.

PRÁVNÍ SERVIS

Rezervační, kupní i nájemní smlouvy pro nás připravuje renomovaná advokátní kancelář, na kterou se můžete obrátit ve všech oblastech práva.

 

DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost a nevíte si rady s daňovým přiznáním? Rádi Vám pomůžeme i v této oblasti.

 

FINANCE A POJIŠTĚNÍ

Prostřednictvím našich partnerských finančních makléřů můžete vyřešit financování i pojištění nemovitosti. A nejen to, pomohou Vám dostat pod kontrolu také nejrůznější krizové situace, které ve Vašem životě mohou nastat. 

 

TECHNICKÉ SLUŽBY

Rádi byste zrekonstruovali koupelnu nebo kuchyň, vyměnili podlahu či rozvody médií, nebo jen potřebujete Vaši nemovitost vymalovat, ale nemáte dostatek času nebo Vám chybí zkušenosti? Svěřte Vaši nemovitost do péče našich techniků, kteří si zakládají na vysoké kvalitě a rozumné ceně.

 

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Pokud do budoucna zvažujete prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti a rádi byste znali odborný odhad ceny, dejte nám vědět. Připravíme pro Vás cenovou analýzu, která bude vycházet z relevantních dat o realitním trhu.

FIMAT Reality s.r.o.
FIMAT Reality s.r.o.
Wolkerova 1210/27
779 00
Olomouc