Investiční příležitosti

Chcete investovat do nemovitostí, ale lámete si hlavu, jak vybrat tu vhodnou? Od toho jsme tady my a naše služba Investičního poradenství.

Co Vám můžeme nabídnout?

Jelikož známe realitní trh jako svoje boty, dokážeme Vám vyhledat vhodné investiční příležitosti. Ve světě realit se už pohybujeme řadu let a svých znalostí využíváme i při realizaci vlastních developerských projektů. Kontaktujte nás ohledně aktuální nabídky investičních příležitostí.

 

Proč investovat do nemovitostí?

Máme pro Vás 3 důvody, proč je investice do nemovitosti tou správnou volbou:

 

1) Skvělý poměr návratnosti a investičního rizika

Chcete-li dnes investovat do nemovitostí, pak se můžete vydat dvěma směry.

Jste-li konzervativně založený člověk a stačí Vám výnos pokrývající inflaci, bude pro Vás vhodná investice do bytů ve větších městech. Jste-li naopak člověk, který touží po vyšším zhodnocení, tak Vás bude zajímat investice do rekreačních nemovitostí, které zpravidla generují až trojnásobek příjmů oproti dlouhodobému pronájmu bytů či domů.

 

V obou případech se jedná o stabilnější trh než jsou třeba trhy finanční či komoditní. I ve finančních krizích budou totiž lidé potřebovat bydlet, zatímco akciové a komoditní trhy zaznamenávají propady a nejistoty.

 

2) Dvojí zhodnocení: z krátkodobé a dlouhodobé perspektivy

Zítra bude mít Vaše nemovitost vyšší hodnotu než dnes. To ostatně potvrzuje vývoj realitního trhu v ČR od roku 1993. Jestliže se tedy ptáte, kdy je vhodné koupit svou nemovitosti, odpověď zní: právě teď!

Vaše nemovitost Vám bude generovat rovněž pravidelný měsíční příjem z pronájmu, o který se Vám rádi postaráme a pokryjeme za Vás veškerá rizika spojená s pronájmem. Více na spravcebytu.cz

 

3) Likvidita

Pokud se dostanete do situace, kdy budete potřebovat nemovitost prodat, můžete se spolehnout na stabilní poptávku. Nemovitost zpeněžíte kdykoli. A my Vám s jejím prodejem rádi pomůžeme.

FIMAT Reality s.r.o.
FIMAT Reality s.r.o.
Wolkerova 1210/27
779 00
Olomouc