Pronájem, Rodinné domy, 200 m² - Vranovice

Přísnotická, Vranovice | 199 m²

ID 00064
Kontakt
rezervováno
+ provize RK a kauce

Toužíte po vlastím bydlení v rodinném domě, ale aktuální ekonomická situace Vám neumožňuje financovat koupi hypotečním úvěrem?

Máme pro Vás jedinečné řešení. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme unikátní možnost pořídit si rodinný dům za 20 % kupní ceny! Následně můžete dům po dobu maximálně 3 let užívat za měsíční nájemné 30.000 Kč, které Vám bude započítáváno na kupní cenu. Nejpozději po třech pak pak proběhne převod vlastnického práva a doplacení zbytku kupní ceny. Kupní cena je stanovena na 10.990.000 Kč vč. provize.

Jedná se o rodinný dům, který je součástí pozemku o celkové výměře 760 m². Je koncipován jako 5+kk a na ploše 199 m² novým majitelům nabízí celkem 3 ložnice, velkorysou obývací místnost s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a zahradu, pracovnu, dvě koupelny a toalety, technickou místnost, garáž pro dvě auta a dvě venkovní parkovací stání před domem.

Dům je vytápěn pomocí plynového kondenzačního kotle a připojen k veřejné kanalizační síti. Při projektování domu byl kladen důraz především na udržitelné hospodaření s energiemi, proto součástí příslušenství domu je také na střeše umístěná fotovoltaická elektrárna s výkonem 10 kWp, včetně baterie pro ukládání elektrické energie s kapacitou 10,66 kWh a také retenční nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 10 m³.

Dům bude vybaven kuchyňskou linkou na míru včetně všech spotřebičů. Koupelny budou vybaveny vanou, sprchovým koutem, umyvadly, WC.

Dům je k nastěhování v červenci 2023.

V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte.

KategorieRodinné domy
LokalitaPřísnotická, Vranovice
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná199 m²
Plocha pozemku760 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Datum nastěhování1. červenec 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Přísnotická
Vranovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře