Pronájem nemovitostí

Plně si uvědomujeme, jakou hodnotu pro Vás vaše nemovitost představuje, o to víc, když ji přenecháte k užívání cizím lidem. Výběr vhodného nájemníka je tak klíčovou a zároveň náročnou disciplínou. Svěřte nám proces hledání nájemníků a ušetřete tak svůj drahocenný čas. Jaké jsou jednotlivé kroky vedoucí ke kvalitně pronajatému bytu?

1. Informativní schůzka a odhad tržního nájmu nemovitosti

Při našem prvním setkání na Vaší nemovitosti probereme možnosti pronájmu, zohledníme Vaše individuální požadavky a po prohlídce nemovitosti společně stanovíme nejvyšší možnou cenu.

 

2. Příprava nemovitosti před nafocením

Vaši nemovitost před samotným focením a natáčením připravíme tak, aby byla v inzerci atraktivní pro co nejširší okruh potenciálních zájemců. Sladění barevných schémat či nastavení osvětlení zajistí zájemci dokonalou představu o možnosti nového bydlení.

 

3. Profesionální prezentace nemovitosti, tzn. pořízení fotek a videí fotografem.
V případě samostatně stojících staveb natáčení a focení za pomoci dronu.

„Poutavé fotografie a videa prodávají nemovitost.“ Naši realitní makléři jsou výborní obchodníci, nicméně nejsou profesionální fotografové. Abychom dosáhli co nejlepší prezentace Vaši nemovitosti, spolupracujeme s profesionálními fotografy, kteří disponují nejmodernější technikou. Pod jejich rukama tak vznikají fotografie, které přitáhnou pozornost zájemců.

 

4. Marketingová propagace nemovitosti

Ze svých letitých zkušeností víme, jak nejlépe zaujmout poutavým popiskem a fotografiemi nemovitosti, tak aby si našla rychle a za nejvyšší možnou cenu svého nového nájemníka. Vaše nemovitost odprezentujeme na všech dostupných inzertních portálech, reklamních plachtách a také našim klientům, kteří poptávají nové bydlení.

 

5. Výběr vhodného nájemníka

Předem vybereme vhodné zájemce, ověříme jejich životní situaci a finanční zázemí a následně jim představíme Vaši nemovitost.

 

6. Uzavření platných rezervačních a nájemních smluv se zájemcem

Se zájemci uzavíráme platné rezervační a následně nájemní smlouvy, které jsou vyhotoveny a schváleny naší partnerskou advokátní kanceláří.

 

7. Předání nemovitosti nájemníkovi

V poslední fázi Vám pomůžeme s detailním předáním nemovitosti novému nájemci, tak aby nevznikl prostor ke sporům a následným reklamacím. Rovněž Vám poradíme s převody energií či s daňovými povinnostmi, které neodmyslitelně souvisí s pronájmem nemovitostí.

FIMAT Reality s.r.o.
FIMAT Reality s.r.o.
Wolkerova 1210/27
779 00
Olomouc