Prodej

Nemovitost člověk neprodává každý den, proto je důležité, aby vše dopadlo bezchybně. V rámci naší služby Vás provedeme celým prodejním procesem, který zahrnuje následující činnosti:

Schůzka

1. Informativní schůzka a odhad tržní ceny nemovitostí

Při našem prvním setkání na Vaší nemovitosti probereme možnosti prodeje, zohledníme Vaše individuální požadavky a po prohlídce nemovitosti společně stanovíme prodejní cenu.

Příprava

2. Příprava nemovitosti před nafocením

Vaši nemovitost před samotným focením a natáčením připravíme tak, aby byla v inzerci atraktivní pro co nejširší okruh potenciálních zájemců, a to především sladěním barevných schémat či nastavením osvětlení, které zájemci zajistí dokonalou představu o možnosti nového bydlení.

Fotografie

3. Profesionální prezentace nemovitosti, tzn. pořízení fotek a videí fotografem

V případě samostatně stojících staveb natáčení a focení za pomoci dronu.

„Poutavé fotografie prodávají nemovitost.“ Naši realitní makléři jsou výborní obchodníci, nicméně nejsou profesionální fotografové. Abychom dosáhli co nejlepší prezentace Vaši nemovitosti, spolupracujeme s profi fotografy, kteří pracují s nejmodernější technikou, aby vzniklé fotografie přitáhli pozornost zájemců.

Marketing

4. Marketingová propagace nemovitosti

Ze svých letitých zkušeností víme, jak nejlépe zaujmout poutavým popiskem a fotografiemi nemovitosti, tak aby si našla rychle a za nejvyšší možnou cenu svého nového majitele. Vaše nemovitost bude prezentována na všech dostupných inzertních portálech, reklamních plachtách a našim klientům poptávající nové bydlení.

Lidé

5. Výběr vhodného zájemce pro Vaši nemovitost

Předem vybereme vhodné zájemce, kterým představíme prodávanou nemovitost.

Smlouva

6. Uzavření platných rezervačních a kupních smluv se zájemcem

Se zájemci uzavíráme platné rezervační a následně kupní smlouvy, které jsou vyhotoveny a schváleny naší partnerskou advokátní kanceláří

Právní servis

7. Právní podpora v partnerské advokátní kanceláři

Pokud se vyskytne jakýkoliv dotaz či problém právního charakteru, bude Vám k dispozici partnerská advokátní kancelář KLIMUS & PARTNERS, která má mimo jiné letité praxe v právní oblasti prodeje nemovitostí.

Peníze

8. Zajištění kompletních finančních služeb

Pokud si budete přát, zajistíme Vám kompletní finanční služby, které můžete využít například při financování a pojištění Vašeho nového domova nebo při výběru vhodné investice.

Úřad

9. Komunikace s dotčenými úřady

Po celou dobu prodejního procesu za Vás budeme v případě potřeby komunikovat s dotčenými úřady, jako je například Katastrální úřad ve věci vkladu nemovitosti.

Lidé

10. Předání nemovitosti novému majiteli

V poslední fázi Vám pomůžeme s detailním předáním nemovitosti novému majiteli, tak aby nevznikl prostor k sporům a následným reklamacím. Rovněž Vám pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi, které neodmyslitelně souvisí s prodejem nemovitostí

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: