Prodej pozemku pro komerční účely 5191 m² - Rousínov

Slavkovská, Rousínov - Rousínovec | 5191 m²

ID 00026
Kontakt
info v RK
bez DPH, + provize RK, cena k jednání

Hledáte zavedené prostory pro stavebniny či jinou podnikatelskou činnost?

Do prodeje míří pozemek pro komerční účely o celkové velikosti 5191 m2, který je situován pouhý jeden kilometr od nájezdu na D1 a to v obou směrech, tedy Brno a Olomouc. Na pozemku se nachází hala o podlahové ploše 280 m2, která je po rekonstrukci, dále plechové zastřešení o velikosti 245 m2 a garáž pro nákladní automobil (100 m2)

Hala je aktuálně rozdělená na dvě části, v první části je prodejna s rybářskými potřebami a v druhé části stavebniny. Obě prodejny stále fungují a jsou zde již 16 let, jedná se tedy o zavedené prostory s početnou klientelou. Hala je vytápěna kotlem na tuhá paliva, který je možné v případě potřeby vyměnit za elektrický. Odpad je svedem do septiku, který se vyváží pravidelně 2x ročně. Náklady na celoroční provoz vychází na 75.000 Kč

Nezastavěná plocha o výměře 4681 m2 je z 3/4 zpevněná (zámkovou dlažbou a panely) a je zde možnost využívat nákladní automobily, vysokozdvižné vozíky atd.

Objekt je k dispozici do 3 měsíců od rezervace nemovitosti. S majitelem je možné se domluvit na přenechání vybavení vnitřních i venkovních prostor.

V případě zájmu se neváhejte ozvat na uvedený kontakt makléře. Budeme se těšit.

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaSlavkovská, Rousínov - Rousínovec
OkresVyškov
Plocha pozemku5.191 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční
Datum nastěhování1. červenec 2022

Lokalita

Slavkovská
Rousínov - Rousínovec
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře